•  Hawajska sztuka uzdrawiania <br>i świadomej pracy z ciałem

    Hawajska sztuka uzdrawiania
    i świadomej pracy z ciałem

Lomi Lomi Nui - spotkanie w Duchu Aloha

Lomi Lomi Nui wykonuję w Duchu Aloha, zgodnie z tradycją Aloha International – hawajskiej organizacji promującej pracę z ciałem z linii Abrahama Kawai i Jego systemu nauczania Kahuna Bodywork. Moimi nauczycielami byli/są Julian Rok z International Center of Polynesian Bodywork Practice „Kia-Ora” i Susan Pa’iniu Floyd z Hawajów.

Zapraszam Cię na moje Lomi Lomi Nui - Agnieszka

Lomi Lomi Nui
Masaż Lomi Lomi Nui to świątynny masaż Hawajski, wykonywany przedramionami, płynnymi, tanecznymi ruchami, gorącym olejem kokosowym, przy dźwiękach spokojnej hawajskiej muzyki.
Więcej
Lomi Lomi dla kobiet w ciąży
Jest naturalną i bezpieczną metodą na to, aby kobieta w tym wyjątkowym okresie poczuła się zadbana i wypoczęta. To chwila psychicznego odpoczynku i ulgi dla przemęczonych stawów i napiętych mięśni.
Więcej
Lomi dla seniora
Prowadzony w Duchu Aloha, z uważnością i szacunkiem do ciała jest wyjątkowym czasem dla Seniora. Pomoże pobudzić krążenie, rozluźnić mięśnie, uelastycznić stawy, wyciszyć i uspokoić umysł.
Więcej
Terapeutyczny masaż twarzy i głowy
Praca z ciałem, która obejmuje głowę, twarz, szyję, kark, ramiona, dekolt oraz rotację i rozciąganie w stawach kończyn górnych, szyi i barków.
Więcej
Lomi korepetycje
Jeśli już praktykujesz Lomi, pracujesz z ciałem, a potrzebujesz skorzystać z mojego doświadczenia, doprecyzować technikę, poznać inne (moje) spojrzenie na Lomi
Więcej
Karta podarunkowa
Karta podarunkowa (bezterminowa) - w cenie wybranej opcji masażu. Spraw wyjątkowy prezent swoim bliskim.
Więcej