Aloha! Mam na imię Agnieszka. Lomi Lomi Nui jest od kilku lat moją pasją, moją pracą,  czymś co sprawia, że lubię poniedziałki, czymś co mnie motywuje i mobilizuje, czymś, co sprawia mi autentyczną radość z życia i miejsca w którym jestem.

Jak to się zaczęło? standardowo…przez tzw. przypadek. W świat Lomi Lomi Nui wprowadził mnie jeden z pierwszych nauczycieli Aloha International w Polsce – Julian Rok z International Center of Polynesian Bodywork Practice „Kiaora” w Warszawie. Kurs trwał 10 dni i nie tylko pokazał mi Lomi, ale też zapoczątkował zmiany w moim życiu – zawodowym i osobistym. Był takim pierwszym krokiem do bardziej świadomego, dojrzalszego życia. Istotny wpływ na moje Lomi miała też Susan Pa’iniu Floyd z Aloha International w Hawajach. To na warsztatach z Nią poznałam i doświadczyłam Ducha Aloha.

Lomi mobilizuje mnie do ciągłego rozwoju, zgłębiania i poznawania siebie. Wiem, że dzięki temu jestem w stanie lepiej zrozumieć drugiego człowieka. Tylko bez zbędnych ograniczeń i blokad w sobie mogę  pomóc, wesprzeć i towarzyszyć Tobie. Doświadczenia, które mają/miały wpływ na mnie i mój masaż to:

  • Szkoła Psychoterapii Gestalt, 4-letnie przygotowanie do wykonywania zawodu psychoterapeuty w nurcie Gestalt
  • Łódzkie Centrum Gestalt (terapia własna 2019-2022)
  • Integralne Studium Rozwoju Osobistego  w Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii NVC (2020-2021)
  • Kurs Uważności (Redukcja stresu metodą mindfulness) u Ani Kolasińskiej Pracownia Spokoju
  • Szkolenie De Rui Qigong z Marcusem Bongart,
  • "Psychosomatyka w masażu, fizjoterapii i terapii manualnej” w Instytucie Holistycznej Pracy z Ciałem „Zango”
  • "Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe” u Carol Manheim.

Najcenniejsze jednak i ważniejsze od wszystkich dyplomów jest doświadczenie, które zdobywam przy każdym wykonanym masażu. Każdy z Was jest inny, wyjątkowy, niepowtarzalny więc i każde nasze spotkanie jest dla mnie wyjątkowe i niezwykle cenne.

 Uwielbiam poznawać człowieka przez dotyk, obserwować zależności między ciałem, a umysłem, emocje, reakcje ciała na stres, depresję i traumy, które w tak widoczny sposób zapisują się w ciele. Ogromną radość sprawia mi doświadczanie jak w cudowny sposób świadome rozluźnienie ciała wpływa na uwolnienie emocji, a co za tym idzie na lepsze samopoczucie, nastrój i łagodniejsze spojrzenie na problemy i rzeczywistość, jak kojąco działa oddech, dobry dotyk, troska, życzliwość, akceptacja...


Jestem wdzięczna za spotkania, które już za mną, z ogromną ciekawością i radością czekam na te, które nadejdą.

Moje Lomi Lomi Nui >>